SRK 700 - zábavný street na každý den

SRK 700 má kompaktní, agresivní design a styl, který se jen tak neokouká. Na první pohled zaujme krásným lakováním, prémiovým zpracováním a agresivním vzhledem. Motocykl vyznačuje příjemnou ergonomií se sportovním posezem. Kamkoliv se podíváte, uvidíte jen samé kvalitní komponenty - jmenujme například upside-down přední vidlici, kvalitní zadní tlumič, dvojité přední brzdy a nebo krásné prošívané sedačky jezdce i spolujezdce. Jeho kvalitní konstrukce Vás nenechá na pochybách, že si každou zatáčku, každou rovinku užijete na maximum a motocykl ve Vás zanechá opravdu příjemný zážitek z jízdy. SRK 700 je motorka, která Vám udělá radost každý den!

Původní cena: 159 900 Kč
Nyní jen za: 139 900 Kč!

(prodej pouze v Modřicích u Brna - akční cena do vyprodání zásob)

 


BARVA ŠEDÁ

Výkoný motor pro maximální zážitky

Dvouválcový řadový motor modelu SRK 700 produkuje 73,5 k při 8 000 ot./min a točivý moment 67 Nm při 6 000 ot./min. Ultra-čtvercové rozměry vrtání / zdvih svědčí o charakteristice hbitosti s vysokou výdrží, poskytující výkon a vzrušení, které jezdec očekává od skutečného pouličního streetfightera.

Výkonné radiální brzdy s ABS od firmy Bosch

Brzdový systém s ABS a kotoučovými brzdami o velkém průměru vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé situaci. Přední dvoukotoučová brzda o průměru 300 mm s radiálně uloženými brzdovými třmeny zajišťuje přesně dávkovanou brzdnou sílu.

Příkladný podvozek

Trubkový ocelový rám má potřebnou úroveň tuhosti, aby překonal možnosti motoru a nabídl motocyklu vyvážený charakter, a to jak z hlediska pohodlí, tak i sportovního ovládání.

Banánová kyvná vidlice & pneumatiky Pirelli Angel GT

Originální "banánová" kyvná vidlice poskytuje potřebnou tuhost v kombinaci s cílenou flexí, takže SRK 700 plně vyhovuje svému streetfighterskému chování. Přispívají také originální pneumatiky Pirelli Angel GT, které nabízejí maximální přilnavost a dlouhou životnost

Moderní technologie LED osvětlení

Moderní technologie LED osvětlení od hlavního světlometu, přes směrová světla, až po zadní koncová světla se snadno udržuje a zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje za šera i za naprosté tmy.

Jednoduchý a působivý design

Zadní část SRK 700 zaujme jak líbivými liniemi a minimalistickým desigem, tak i LED koncovým světlem, které mu dodává osobitý vzhled. Dalším dynamickým prvkem jsou spoilery na obou stranách sedadla spolujezdce, které propůjčují tomuto dvouválcovému streetfighteru sportovní charakter.

Dvoudílná komfortní sedadla

Pohodlná sedadla jsou důmyslně a vkusně lemována kontrastními švy a nabízí vysokou úroveň jízdního komfortu i na delších výletech. Madla pro spolujezdce jsou prakticky integrována do designu zadní podsedlové kapotáže.

Kvalitní komponenty podvozku

Komponenty podvozku jsou opravdu kvalitní - kvalitní trubkový rám dále upside-down přední vidllice a horizontálně uložený zadní tlumič Vám umožní opravdu sportovní zážitek z jízdy na tomto motocyklu.

Přehledný LCD multifunkční displej

Přehledný, dobře čitelný, moderní LCD displej přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky, počítadlo kilometrů, obsah palivové nádrže a obsahuje také ukazatel zařazeného rychlostního stupně. Všechny funkce LCD displaye pohodlně ovládáte z přepínačů na levém řídítku. Máte tak všechny funkce bezpečně k dispozici za jakýchkoliv podmínek, ve dne i v noci.

Praktická USB zásuvka ve standardu

Elektronická zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo navigace, lze pohodlně a snadno nabíjet za jízdy pomocí praktické USB zásuvky umístěné přímo v kokpitu pod LCD displejem.

Kvalita zpracování, která Vás překvapí

SRK 700, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například agresivní vzhled přední masky, nebo opravdu krásné sedadlo, které u jiných značek by bylo spíše příplatkové příslušenství, než seriová výbava. Ladně působí též výfuk, kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design výfuku a kyvné vidlice - to vše je seriový SRK 700!

Prodloužená záruka na 3 roky ke každému novému motocyklu!

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJ Motor, obdrží zdarma krom zákonné dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok. Tato 3 letá záruka platí jak pro soukromé osoby, tak i pro firemní zákazníky registrující motocykl na IČO. Naše prodloužená záruka má však svá pravidla, je nepřenositelná na dalšího majitele motocyklu, je podmíněná absolvováním pravidelných servisních prohlídek a je omezená nájezdem 20.000 km.

Technické údaje:

Typ motoru 2-válcový, řadový, kapalinou chlazený
Typ rozvodů DOHC, 8 ventilů
Objem válců 698 ccm  
Vrtání / Zdvih 83,0 mm x 64,5 mm
Výkon motoru 54 kW (73,5 PS) při 8.000 ot./min
Točivý moment 67 Nm při 6.000 ot./min
Příprava směsi Elektronické vskřikování paliva
Způsob startování Elektrický startér
Spojka / ovládání Vícelamelová mokrá spojka, lanko
Převodovka / převod 6 rychlostní / sekundární převod řetězem
Emisní norma Euro 5
Hlučnost při stání 91 dB
Emise CO2 118 g/km
Palivo Benzin E5 / E10

 

Konstrukce podvozku Trubkový rám/kyvka s dvojitým profilem
Přední odpružení Upside-down vidlice 
Zadní odpružení Monoshock
Přední brzdy s ABS Dvojitá kotoučová brzda 320 mm / ABS
Zadní brzda s ABS Jednokotoučová brzda 240 mm / ABS
Přední pneumatika 120/70 ZR17 / bezdušová
Zadní pneumatika 180/50 ZR17 / bezdušová
Rozměry (D, Š, V) 2.070 mm / 840 mm / 1.130 mm
Rozvor 1.410 mm  
Výška sedadla 800 mm 
Objem palivové nádrže 15 litrů
Pohotovostní hmotnost  196 kg (vč.všech kapalin, paliva a aku)
Osvětlení Full LED
Dostupné barvy Světle šedá, tmavě šedá, černo-modrá