ČERNÁ


ZELENÁ


ČERNÁ


MODRÁ

SRT 800S (92,5 HP) - nová vlajková loď QJMotor

Dát naším zákazníkům - motorkářům to nejlepší.. V továrně QJMotor tuto filozofii plně přijali. Nový SRT 800SX je možná tím nejtypičtějším příkladem, neboť vlajková loď naší společnosti dostala nový a ještě výkonnější motor, bohatší výbavu a nový vzhled, čímž zvedá laťku v této kategorii ještě výš! Může se pochlubit výkonem 92,5 koně a velkou nádrží, která pojme 24 litrů benzínu. Což v kombinaci s nízkou spotřebou zajistí opravdu velký dojezd, který se určitě hodí každému dobrodruhovi na dvou kolech...

Cena: 194 900 Kč
Cena s kufry: 209 900 Kč

Motor SRT 800S - větší objem (799ccm) a větší výkon (92,5HP)

 
Srdcem SRT 800S je dvouválcový, řadový motor o objemu 799 ccm s 8mi ventilovou technikou a rozvody DOHC. Kliková hřídel s nejdelším zdvihem v kategorii (65,7 mm) dodává motoru obzvláště dynamické vlastnosti, přičemž jeho výkon dosahuje velmi slušných 92,5 koně při 9.000 otáčkách a 77 Nm točivého momentu při 8.000 otáčkách. Samozřejmostí je u každého motocyklu QJMotor i parádní zvuk linoucí se z jeho výfuku. Precizním naladěním vstřikování paliva se dosáhlo kombinované spotřeby na hranici 4,7 litru na 100 km!

Prémiový brzdový systém od firmy BREMBO

Přední i zadní brzdové třmeny dodává pro SRT 800S renomovaná značka BREMBO. Brzdy jsou dále vybaveny systémem ABS od firmy BOSCH. Radiálně montované přední brzdové třmeny spolu s radiální přední brzdovou pumpou a kotouči o velkém průměru vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení i s plně naloženým strojem v každé jízdní situaci. Dva brzdové kotouče o průměru 320 mm vpředu a jeden 260 mm kotouč vzadu zajišťují přesně dávkovatelný a přitom silný brzdný výkon.

Precizně fungující podvozek MARZOCCHI

Podvozek s velkými zdvihy tlumičů je vybaven opravdu kvalitními vidlicemi a zadním centrálním tlumičem od renomované značky MARZOCCHI, kterou možná znáte z některých evropských motocyklů (například jmenujme Ducati nebo KTM). Přední obrácená (upside-down) vidlice i zadní centrální tlumič, okamžitě a přesně reagují na aktuální nerovnosti terénu a zajištují snadnou a precizní ovladatelnost. SRT 800S Vás mile překvapí svými jízdními vlastnostmi při jízděna lehko v jednom, tak i naložený s bagáží a se spolujezdcem. Tlumiče Marzocchi vytváří rovnováhu mezi pohodlím a ovladatelností, bez ohledu na to, v jakém terénu SRT 800S jezdí.

Nádrž o objemu 24 litrů s krásným lakováním

Nádrž SRT 800S pojme slušných 24 litrů paliva, přičemž její zploštělý design je navržen tak, aby poskytoval velkorysý prostor pro nohy jezdce a tu správnou oporu stehen pro lepší kontrolu nad motocyklem. Nová grafika dodává dynamický vzhled a SRT 800S má tak svůj vlastní individuální design a vzhled. Spolu s nízkou spotřebou paliva Vám umožní takto objemná nádrž opravdu velký dojezd, což se hodí všem cestovatelům a dobrodruhům na dvou kolech.

Barevný 7″ TFT panel se senzory tlaku a teploty v pneu a USB portem

 
Velký 7" barevný TFT displej zobrazuje velké množství informací, a nově navíc také tlak a teplotu v pneumatikách díky senzorům, které má tento motocykl v kolech. TFT panel je skvěle čitelný za jakéhokoliv počasí, protože je vybaven automatickým nastavením jasu a má též denní a noční režim. Kromě toho má schopnost propojit se s mobilním telefonem jezdce, s možností zobrazení navigace, která zobrazuje i aktuální provoz, nebo také umožňuje zrcadlit obrazovku Vašeho mobilního telefonu. Dále přístrojový paneu umožňuje spravovat a prohlížet si příchozí hovory. Pod panelem je také USB port pro nabíjení Vašich elektronických zařízení.

Výhodná sada originálních hliníkových kufrů

K SRT 800S lze objednat též kvalitní originální sadu uzamykatelných hliníkových kufrů. Horní kufr a boční kufry lze sejmout v několika jednoduchých krocích a nabízejí dostatečný úložný prostor pro každou Vaši cestu. Horní kufr s úložným prostorem 45 litrů a dva boční kufry o objemu 37 a 30 litrů nabízejí dostatek místa pro Vaše cestovní vybavení. Cena sady 3 kusů samostaně dodaných kufrů je 24 990 Kč! Při koupi nového motocyklu získáte na kufry slevu 10 000 Kč!

Akční cena SRT 800S vč. sady 3ks kufrů je 209 900 Kč!

Tato cena platí při objednání nového motocyklu v kompletu s 3mi originálními kufry.

Moderní technologie LED osvětlení

Moderní technologie LED osvětlení od hlavního světlometu, přes směrová světla, až po zadní koncová světla se snadno udržuje a zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje za šera i za naprosté tmy.

Pneumatiky Pirelli Angel GT

Tyto pneumatiky jsou ideální pro cestovatele. Jsou výborné i na dlouhé výlety s plně naloženým motocyklem. Nabízí maximální bezpečnost na mokré silnici, stabilitu a velký počet komfortně najetých kilometrů. Pirelli Angel GT jsou sportovně-cestovní pneumatiky, které v porovnání s konkurencí výrazně zvyšují kilometrový výkon, přilnavost a ovladatelnost na mokru a co je ještě důležitější, jsou schopny udržet tyto vlastnosti na vysoké úrovni v průběhu času.

Sportovně-cestovní obutí od firmy Pirelli je určeno pro všechny majitele sportovně-cestovních motocyklů. Maximální přilnavost na mokrém povrchu, či při nízkých teplotách bez kompromisu vůči použití na suchém povrchu. Jedná se o evoluci pneu Angel ST, které rozšiřují svůj rozsah použití od sportovně-cestovního až po cestování ve dvou a při plné zátěži.

Vyhřívané sedadlo a rukojeti

 
Ke komfortu jezdce, zejména při jízdě v zimě nebo v podmínkách za nízkých teplot a deště, přispívají vyhřívané rukojeti a vyhřívané sedadlo, které jsou součástí standardní výbavy motocyklu. Zapínání a vypínání se ovládá pohodlně z ovladačů na řídítkách a tak není nutné k aktivaci vyhřívání pouštět řídítka.

Ergonomie, ochrana a styl

Jedinečný vzhled SRT 800S jej odlišuje od veškeré konkurence v kategorii adventure. S tímto motocyklem budete opravdu nepřehlédnutelní a i Vám se bude líbit, což je velmi důležité. Dvojice předních LED světlel kromě přirozeného a širokého paprsku, dodávají motocyklu agresivní vzhled a také osobitý styl, přičemž aerodynamické plexi s přední kapotáží bezpečné ochrání jezdce před větrem a vlivy počasí.

Podsvícené ovladače na řídítkách

SRT 800S má na rozdíl od konkurence i praktické podsvícené ovladače, což je dobré pro motocyklové začátečníky, ale též praktické pro zkušené jezdce. Ergonomické a funkční ovladače jsou diskrétně modře podsvícené, což usnadňuje jejich použití při jízdě v noci a zároveň dodává vzhledu motocyklu pěkný styling. Těmito ovladači snadno volíte funkce TFT panelu, takže za jekékoliv situace nemusíte sundavat ruce z řídítek. Máte tak plnou kontrolu nad svým motocyklem ve dne, ale i při jízdě v temné noci.

Vyhřívané rukojeti se zesílenými blástry

 
Vyhřívané rukojeti obklopují blástry s hliníkovou výztužnou kostrukcí. Zcela chrání ruce jezdce před větrem, před pády a před nárazy na jakékoli překážky v terénu. Standardní výbavou jsou také vyhřívané rukojeti, zatímco brzdové a spojkové páčky jsou samozřejmě nastavitelné.

Odolný padací rám ve standardní výbavě

Kvalitní, velmi odolný padací rám umístěný okolo motoru je namontován na zesílených závěsných bodech na hlavním rámu motocyklu a chrání tak motor a části kapotáže v případě nechtěného pádu motocyklu na bok.

Robustní nosič zavazadel (plotna) ve standardu

Součástí tovární výbavy SRT 800S je i robustní nosič (plotna), která díky své velké ploše a odolné konstrukci pohodlně pojme Vaše cestovní zavazadla.
 
 

Hlavní stojan za příplatek 4 990 Kč

Kromě standardního bočního stojánku je možné SRT 800 S dovybavit také robustním hlavním stojanem. Ten nabízí bezpečnější parkování motocyklu, zejména na nezpevněném povrchu a též usnadní údržbu stroje.

Rozdíly mezi SRT 800SX a SRT 800S

Oproti již známým modelům SRT 700X a SRT 700 má tato novinka jen velmi málo rozdílů, které pramení hlavně z rozdílných kol.

1, typ kol: SRT 800SX je postavené na drátěných kolech, zatímco SRT 800S má litá kola.

2, kola: SRT 800SX má přední kolo 19" a zadní 17" zatímco SRT 800S má obě kola 17".

3, výška sedadla: SRT 800SX má sedadlo řidiče ve výšce 835mm, kdežto SRT 800S jej má ve výšce 810mm.

4, cena: SRT 800SX stojí 204 900,-Kč / SRT 800S stojí 194 900,-Kč.

5, cena s kufry: SRT 800SX stojí 219 900,-Kč / SRT 800S stojí 209 900,-Kč.

*jinak jsou oba motocykly shodné.

Prémiová základní výbava - USB zásuvka

V kokpitu je hned vedle zapalování integrována zásuvka USB. Můžete skrz ní nabíjet například mobilní telefon, nebo si k ní připojit navigaci. Tato praktická originální USB zásuvka má samozřejmě i voděodolnolu gumovou krytku.

Prodloužená záruka na 3 roky ke každému novému motocyklu!

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJ Motor, obdrží zdarma krom zákonné dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok. Tato 3 letá záruka platí jak pro soukromé osoby, tak i pro firemní zákazníky registrující motocykl na IČO. Naše prodloužená záruka má však svá pravidla, je nepřenositelná na dalšího majitele motocyklu, je podmíněná absolvováním pravidelných servisních prohlídek a je omezená nájezdem 20.000 km.

SRT 800 S je k dispozici i s výkonem 35kW!

SRT 800 S je k dispozici také jako 35 kW varianta a splňuje tak požadavky pro řidičské oprávnění skupiny A2. Což je ideální pro mladé motorkáře!

Technické údaje:

Typ motoru 2-válcový řadový motor, kapalinou chlazený
Typ rozvodů DOHC, 8 ventilů
Objem válců 799 ccm  
Vrtání / Zdvih 88,0 mm x 65,7 mm
Výkon motoru 68,0kW (92,5 PS) při 9.000 ot./min
Točivý moment 77 Nm při 8.000 ot./min
Příprava směsi Elektronické vskřikování paliva
Způsob startování Elektrický startér
Spojka / ovládání Vícelamelová mokrá spojka, lankem
Převodovka / převod 6 rychlostní / sekundární převod řetězem
Emisní norma Euro 5
Hlučnost při stání - dB
Emise CO2 - g/km
Spotřeba paliva 4,7 litru / 100km
Palivo Benzin E5 / E10
Maximální rychlost 200 km/h

 

Konstrukce podvozku Trubkový rám / kyvka hliníkový profil
Přední odpružení Upside down vidlice, olejové tlumení
Zadní odpružení Nastavitelné odpružení, komprese a odskok
Zdvih předního kola 160 mm
Zdvih zadního kola TBA mm
Světlá výška 180 mm
Přední pneumatika 120/70-ZR17 / Pirelli Angel GT (bezdušová)
Zadní pneumatika 180/55-ZR17 / Pirelli Angel GT (bezdušová)
Přední brzda ABS 2x kotoučová radiální brzda Brembo 320 mm
Zadní brzda ABS Jednokotoučová brzda Brembo 260 mm
Rozměry motocyklu 2.260 mm / 950 mm / 1.405 mm
Rozvor 1.540 mm
Výška sedadla 810 mm
Objem palivové nádrže 24 litrů
Pohotovostní hmotnost motocyklu 257 kg (vč.všech kapalin, paliva a aku)
Dostupné barvy Černá, modrá