SRV 700 - Moderní cruiser s výkonem 76 koní

SRV 700 je cruiser nové generace. Jeho nezaměnitelný autentický styl se snoubí s moderními designovými prvky, jako například ploché přední světlo a kulatá zrcátka v koncích řídítek. Jedná se o stylový cruiser s uvolněným posezem, kvalitními komponenty (jmenujme například upsidedown vidlice Marzocchi, ABS Bosch a výkonné radiální brzdy) Nové technologie zahnují nový motor o výkonu 76 koní, LED osvětlení a kulatý TFT přístrojový panel. Motocykl zaujme svým mohutným vzhledem, silným motorem a snadnou ovladatelností, jelikož váží pouhých 220 kg s plnou. Ideální pro jezdce, kteří chtějí zažít požitek z pohodové avšak svižné jízdy s maximálním jízdním komfortem.

Cena: 164 900 Kč

ČERNÁ (od 5/2024)

Řadový dvouválcový motor s výkonem 76 koní

Tento motor již znáte z adventure SRT 700. Přesto Vás překvapíme tím, že se jedná o jiný motor, je totiž optimalizovaný pro kategorii cruiser. Má jiné např. vačkové hřídele + je upraveno mnoho dalších komponent. Řídící jednotka je naladěna na lepší zátah v nižších otáčkách. Špičkový výkon dokonce vzrostl na 76 k (56 kW) při 8 750 ot./min.

Precizně fungující podvozek MARZOCCHI

Podvozek je vybaven opravdu kvalitními vidlicemi a zadním centrálním tlumičem od renomované značky MARZOCCHI, kterou možná znáte z některých evropských motocyklů (například jmenujme Ducati nebo KTM). Přední obrácená (upside-down) vidlice i zadní centrální tlumič, okamžitě a přesně reagují na aktuální nerovnosti terénu a zajištují snadnou a precizní ovladatelnost. Tlumiče Marzocchi vytváří rovnováhu mezi pohodlím a ovladatelností v každé jízdní situaci.

Horizontální zadní tlumič

S celkovou koncepcí stroje souzní i krásný trubkový rám. Podporuje sportovní charakter tohoto cruiseru a vzbuzuje zájem okolí. Přidejte horizontálně umístěný zadní tlumič, upside-down přední vidlici a máte tu prémiový podvozek, který ocení i zkušení jezdci.

Propracovaně sedadlo pro náročné

Dvoudílné sedadlo s krásně prošívaným sedadlem řidiče nabízí velký jízdní komfort i na delších výletech. Jeho jedinečný design a autentický styl dodává SRV 700 ten správný šmrc.

Moderní technologie LED osvětlení

Moderní technologie LED osvětlení od hlavního světlometu, přes směrová světla, až po zadní koncová světla se snadno udržuje a zajišťuje optimální viditelnost a dokonalé osvětlení stroje za šera i za naprosté tmy.

Stylová zrcátka na koncích řídítek

Zrcátka jdou kompletně otočit dolů pod řídítka. Tato rebelská pozice je u nás stále poměrně neobvyklá a zaujme hodně netradičním vzhledem ve stylu Cafe Racerů, ale má i své praktické výhody. Ty ocení především mohutnější jezdci, kteří v zrcátkách v klasické pozici nahoře nejčastěji sledují svá vlastní ramena.

 

Sekundární převod řemenem

SRV 700 je z výroby vybaven řemenovým pohonem zadního kola. Motocykly typu chopper, bobber a cruiser jsou jím vybavovány proto, že mají dlouhé kyvné vidlice a řetěz by v takové délce bouchal jak do kyvky, tak i do různých krytů. Výhodou řemenového pohonu je tedy naprosto tichý chod a nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Největší devízou ale je, že se řemen nijak nemaže a tím pádem odpadá čištění zadního kola a kyvné vidlice od maziva.

Pneumatiky CST: Revoluce ve způsobu jízdy.

Bezkonkurenční kvalita pro každou Vaši cestu.

CST Tyres, přední jméno v odvětví pneumatik, vyniká svým závazkem ke kvalitě, odolnosti a výkonu. CST (Cheng Shin Tire), pocházející od jednoho z největších světových výrobců pneumatik, využívá pokročilou technologii a přísné testování k výrobě pneumatik, které nejen splňují, ale dokonce překračují očekávání jezdců po celém světě. Ať už se pohybujete městskou krajinou nebo prozkoumáváte členité terény, pneumatiky CST nabízejí dokonalou kombinaci spolehlivosti a inovace pro Vaši cestu.

Kvalitní výfukový systém 2 do 1 se skvělým zvukem

Výfukový systém 2 do 1 nabízí skvělý zvuk parádní zátah a to vše s nízkými emisemi CO2 zároveň. Kompaktní, nízko položený zadní tlumič je krásným designovým kouskem.

Autentický styling

Autentický styl cruiseru s koly ve stylu Bobber, velkou nádrží ve tvaru kapky, plochým předním LED světlometem, zalomenými širokými řídítky se zrcátky v závažíčkách a stylovým prošívaným nízkým sedadlem dodávají modelu SRV 700 jeho krásný a jedinečný design.

Extra výbava zdarma - hned dvě USB zásuvky!

V kokpitu je vedle LCD panelu integrována i zásuvka USB-A a USB-C!  Můžete skrz ně nabíjet například mobilní telefon, nebo zapojit navigaci. USB zásuvky mají samozřejmě voděodolnolu gumovou krytku.

Minimalistický design

Moderní LED kové zadní světlo a blinkry evokují designový styl moderních cruiserů. Design zadní části je však originální a neokoukaný. Tenká, minimalistická podsedlovka s výraznými liniemi poukazuje na silný charakter tohoto stroje.

Výkonné radiální brzdy s ABS od firmy Bosch

Brzdový systém s ABS a kotoučovými brzdami o velkém průměru vpředu i vzadu nabízí bezpečné zastavení v každé situaci. Přední dvoukotoučová brzda o průměru 300 mm s radiálně uloženými brzdovými třmeny zajišťuje přesně dávkovanou brzdnou sílu.

Přehledný barevný kulatý TFT multifunkční panel

Přehledný, skvěle čitelný, barevný, kulatý TFT panel SRV 700 přehledně zobrazuje aktuální rychlost, aktuální otáčky motoru, ODO, tripmetr, obsah palivové nádrže, teplotu chladící kapaliny, ukazatel zařazeného rychlostního stupně a nově navíc také tlak a teplotu v pneumatikách díky senzorům, které má tento motocykl v kolech.. Funkce lze pohodlně ovládat a přepínat přímo z ovládacích prvků na řídítkách. Kromě toho má schopnost propojit se s mobilním telefonem jezdce, s možností zobrazení navigace, která zobrazuje i aktuální provoz, nebo také umožňuje zrcadlit obrazovku Vašeho mobilního telefonu.

Kvalita zpracování, která Vás překvapí

SRV 700, stejně jako naše ostatní modely mají příjemný neokoukaný design. Co Vás ale mile překvapí je hezké zpracování a krásné detaily, které dělají celek. Jmenujme například opravdu krásné sedadlo, které u jiných značek by bylo spíše příplatkové příslušenství, než seriová výbava. Ladně působí též výfuk, kde není žádný obrovský katalyzátor. Nakonec zmíníme například seriové rolničky pod kyvnou vidlicí a nebo neokoukaný design palubní desky a předního světlometu - to vše je seriový SRV 700!

SRV 700 je k dispozici i s výkonem 35kW!

SRV 700 je k dispozici také jako 35 kW varianta a splňuje tak požadavky pro řidičské oprávnění skupiny A2. Což je ideální pro mladé motorkáře!

Prodloužená záruka na 3 roky ke každému novému motocyklu!

Každý zákazník, který si zakoupí u autorizovaného dealera nový motocykl QJ Motor, obdrží zdarma krom zákonné dvouleté záruky i prodlouženou záruku na další rok. Tato 3 letá záruka platí jak pro soukromé osoby, tak i pro firemní zákazníky registrující motocykl na IČO. Naše prodloužená záruka má však svá pravidla, je nepřenositelná na dalšího majitele motocyklu, je podmíněná absolvováním pravidelných servisních prohlídek a je omezená nájezdem 20.000 km.

Technické údaje:

Typ motoru 2-válcový, řadový, kapalinou chlazený
Typ rozvodů DOHC / 8 ventilů
Objem válců 693 ccm
Vrtání / Zdvih 83 mm x 64 mm
Výkon motoru 56 kW (76 k) při 8.750 ot./min
Točivý moment 68,2 Nm při 6.250 ot./min
Příprava směsi Elektronické vstřikování paliva
Způsob startování Elektrický startér
Spojka / ovládání Vícelamelová mokrá spojka / lankem
Převodovka / převod 6 rychlostní / sekundární převod řemenem
Emisní norma Euro 5
Hlučnost při stání - dB
Emise CO2 - g/km
Palivo Benzin E5 / E10
Maximální rychlost 190 km/h

 

Konstrukce podvozku Trubkový rám / zesílená kyvná vidlice
Přední odpružení Upsidedown Marzocchi / olejové tlumení
Zadní odpružení Horizontální centrální tlumič 
Přední brzdy s ABS 2x radiální kotoučová brzda 300 mm / ABS
Zadní brzda s ABS Jednokotoučová brzda 260 mm / ABS
Přední pneumatika 130/90/16 / bezdušová
Zadní pneumatika 150/80/16 / bezdušová
Rozměry (D, Š, V) 2.230 mm / 830 mm / 1.160 mm
Rozvor 1.580 mm  
Výška sedadla 720 mm 
Objem palivové nádrže 16 litrů
Pohotovostní hmotnost  220 kg (vč.všech kapalin, paliva a baterie)
Typ přístrojů Kulatý TFT / mobilní konektivita
Typ osvětlení Full LED
Dostupné barvy Černá / černá